MOTOCHINA CUP 2009 - výsledková listina


A-1 kategorie PIT BIKE
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
199
Kára Michal ?
? ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
110
Vičl Martin PitMaxx
160 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
80
Vaněk Jiří PitMaxx Top
160 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
14
Polcar Jiří ChampS
150 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
11
Denke Jiří AGB 21
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
1
Havlík Michal DB 99
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
4
Mach Josef X-motos CBF33A
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
82
Vanék Petr AGB 29
140 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
111
Odehnal Libor PitStar 160 ccm
RSR 150 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
69
Šonský Petr PITSTERPRO X4
150 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

A-2 kategorie PIT BIKE, DIRT BIKE OPEN
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
69
Šonský Petr PITSTERPRO X4
150 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
7
Kukla Filip Mikilon 250
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
28
Dohnal Martin Scross 110
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
35
Podzemský Marek X-motos
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

B-1 kategorie ČTYŘKOLKY ČÍNA
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
75
Lovíšek Jan Shineray 250STIXE
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
16
Petránek Alan Shineray 250STIXE
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
199
Kára Michal Shineray STUNT300
300 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
6
Kutta František Bashan BS125-2
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
9
Sinkule Vít Shineray STIX
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
3
Juřena Daniel KangChao 250ST-11
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
5
Rubáš Jakub Shineray 250STIXE
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
4
Seňko Milan Bashan BS125-2
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
711
Harant Milan EMU alltrack 350 sporty
348 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
14
Vacek Jaroslav Shineray 250STXE
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
113
Mládek Petr Hsun HS350 sport
350 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

B-2 kategorie ČTYŘKOLKY TAIWAN
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
15
Seňko Milan Access Tomahawk
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
75
Lovíšek Jan Dinli
450 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
22
Běhounek Jaroslav Access Tomahawk
300 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
711
Harant Milan Adly Taifun
280 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

A-M kategorie junior PIT BIKE, DIRT BIKE
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
28
Dohnal Michal Scross 110
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
X
XXXXX Moto
XXX ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

B-M kategorie junior ČTYŘKOLKY ČÍNA
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
88
Kára František PNK Loncin
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
7
Šiller Jan PNK Race
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
2
Dubský Pavel Bashan 110ST
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
27
Petránek Jan PNK 120KW
120 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
5
Vičl Lukáš BS 110C
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
6
Kutta František Bashan BS125-2
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
4
Seňko Michal BS 110C
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
12
Chmelařová Erika ATV 110
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
1
Tvrz Jiří ATV 125
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

MICRO kategorie junior MINICROSS, MINIQUAD
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
X
XXXXX Moto
XXX ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

BABOLET kategorie DÍVKY a ŽENY
Start Jméno Stroj: 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
číslo závodníka ccm poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
33
Nováková Dominika X-motos XB33
140 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
4
Seňková Irena Bashan BS125-2
125 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
26
Šorbanová Lenka Shineray 250STIXE
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
12
Chmelařová Erika ATV 110
110 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
69
Nováková Eva Pitsterpro X4
150 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
15
Seňková Renata Access Tomahawk
250 ccm
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N

TEAM RACE soutěž o pohár vítězů
Jméno týmu 28.3.
Bechlín
25.4.
Stráž pod Ralskem
Květen
Malešov
Červen
Bechlín
11.7.
Stříbro
srpen
Bechlín
září
říjen
Bechlín
Součet Průběžné
poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body bodů pořadí
PNK Racing Team Cítov
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
QUAD Team Kamenický Šenov Kamenický Šenov
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
MEKANIK racing team Úštěk
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
Big Steelman team Cítov
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N
Zloun motokros team Louny
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
N
0
0
N